Libra Food Ingredients

poszukuje do swojego zespołu osoby z doświadczeniem na stanowisko:
Specjalista ds. badań i rozwojuWARSZAWA

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie produktów w zakresie dodatków do produkcji żywności;
  • prowadzenie testów laboratoryjnych dla nowych surowców;
  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych;
  • realizacja zleceń projektowych;
  • bieżąca współpraca z innymi działami w celu zachowania ciągłości procesu produkcyjnego, spełniania wymagań klienta oraz bezpieczeństwa żywności;
  • kontakty i konsultacje z dostawcami surowców oraz placówkami naukowymi.

  • wykształcenie wyższe/średnie (preferowane kierunki technologii spożywczych/chemiczne);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • rzetelność, dokładność i terminowość;
  • kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia;
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie analityczne w dziale rozwoju w firmie z sektora spożywczego mile widziane;
  • dobra znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji;
  • pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zakresu obowiązków.

Prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja1@librapolska.pl

z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”